Неможливо
чітко сказати, лінощі — це добре чи погано. Але є думка, що всі прориви в науці
та техніці сталися саме завдяки цій якості людей. Буває, що людина занадто
лінується підійматися на верхні поверхи сходами, замітати будинок, чистити килими, вставати та вмикати кнопку телевізора. Може саме через це з'явилися такі винаходи, як пральна машина, ліфт, пилосос, пульт управління, телефон.
Вважається, що День лінощів зародився в Колумбії, в Ітагуі (Itagüí) — промисловому центрі та густонаселеному місті. Його було засновано у 1984 році в день закриття Фестивалю промисловості, торгівлі та культури. Одного разу колумбійці зрозуміли, що їм справді не вистачає спокою, і вийшли на вулиці, щоб оголосити всьому світу, що, окрім права на свободу, права на інформацію та права вибору, людина потребує права на лінощі.
Цікаві факти про лінь.
- Лінощі – стан, з яким час від часу стикається кожна людина незалежно від її віку, статі, а також економічного стану.
- Однією з ознак ліні – є так званий синдром бурого ведмедя. Це коли людина завжди хоче спати, незалежно від періоду доби та пори року.
- Ледарями у школі були Чарльз Дарвін, Альберт Ейнштейн,
Вінстон Черчилль та багато інших відомих та видатних людей.
- Є таке поняття як «сезонна лінь», вона може виникати через нестачу сонячного проміння чи з причини нестачі вітамінів.
- «Добова лінь» – ще один відомий вираз, який означає, що лінощі в людини проявляються в певний час доби. Наприклад, «жайворонкам» дуже важко працювати вечорами, а людей, що належать до категорії «сов» не примусиш до роботи зранку.
- Як би дивно це не звучало, але в деяких випадках від лінощів може позбавити спеціальна дієта. Під час цієї дієти необхідно вживати продукти, що сприяють синтезу мелатоніну.
- Лінь у чоловіків проявляється в 5 разів частіше, ніж у жінок.
Немає коментарів:
Дописати коментар